
Beurtvaart op het Reitdiep (Groningen-Zoutkamp)
De historische garnalenkotter ZK 4 Albatros vaart tijdens de zomermaanden door het unieke Reitdiepgebied met de Beurtvaart. Onderweg vertelt een gids van Het Groninger Landschap u het een en ander over de prachtige omgeving.
Er wordt geluncht bij Garnwerd aan Zee met een schitterend uitzicht op het Reitdiep. Een wandeling door het wierdedorp leidt u langs de vele monumenten. Aan het begin/einde van de dag kunt u het Visserijmuseum in Zoutkamp en het Noordelijk Scheepvaartmuseum in Groningen bezoeken. Een taxi brengt u terug naar uw opstapplaats.
Op deze zaterdag vaart de ZK 4 van Groningen naar Zoutkamp. Terugreis met de taxi. Vertrek bij Noordelijke Scheepvaartmuseum om 9.00 uur, retour om 17.45 uur
Voor meer informatie en aanmelden: https://www.visserijmuseum.com/activiteit/beurtvaart-op-het-reitdiep-10/
-
00
dagen
-
00
uren
-
00
minuten
-
00
secondes
Datum
- aug 14 2022
Tijd
- 09:00 - 17:45